25 wrz

Masaż modelujący sylwetkę, antycellulitowy

PROMOCJA – MAJ-CZERWIEC 2017

Zapisując się na serię zabiegów modelujących sylwetkę, antycellulitowych w maju i czerwcu otrzymasz ponad 30% rabatu na zabiegi.

Seria masaży obejmuje 10 zabiegów.

Cena za jeden zabieg to 80 zł, korzystając z promocji cena za jeden zabieg wyniesie 55 zł ! Promocja dotyczy tylko serii 10 zabiegów za które zapłacisz tylko 550 zł zamiast 800 zł!!
(serię należy opłacić maksymalnie do 4 zabiegu)

TYLKO W MAJU I CZERWCU 2017 – zapisy już ruszyły (ilość miejsc ograniczona)

652xX_masaz_antycellulitowy.jpg

CZYM DOKŁADNIE JEST CELLULIT?

Cellulit to przerost komórek tłuszczowych. Inaczej mówiąc jest to nieprawidłowo odłożona tkanka tłuszczowa, której towarzyszą pofałdowania skóry oraz w niektórych przypadkach bolesne, nieregularnie występujące guzki. Powodów występowania jest wiele. Jednym z nich może być „zanieczyszczenie” organizmu czyli nadmiar toksyn, innym sprawy hormonalne jeszcze innym przewaga syntezy kwasów tłuszczowych w stosunku do ich rozkładu.

JAK ZAPOBIEGAĆ POWSTAWANIU CELLULITU?

Podstawą w profilaktyce antycellulitowej jest zdrowy tryb życia. Odpowiednia dieta, w której nie przeważają potrawy tłuste czy składające się z cukrów prostych, a przeważają owoce, warzywa czy chude mięsa. Istotne jest również regularne uprawianie sportów czy po prostu regularny ruch w postaci np. długich spacerów itp. Dobrym sposobem przeciwdziałania jest również regularne korzystanie z masaży gdyż masaż pobudza krążenie krwi oraz limfy, rozluźnia, łagodzi bóle mięśniowe, poprawia jakość skóry i uaktywnia naczynia krwionośne.

JAK ZWALCZYC WIDOCZNY CELLULIT?

Przy zwalczaniu cellulitu zdrowy tryb życia i regularny ruch mogą okazać się niewystarczające. Warto w takim wypadku skorzystać ze specjalistycznych zabiegów antycellulitowych/modelujących sylwetkę.

Masaż Bańką Chińską – masaż ten przede wszystkim rozbija źle odłożone komórki tłuszczowe, pobudza krążenie krwi, powoduje szybsze usuwanie toksyn z organizmu i uelastycznia skórę, pobudza krążenie limfy transportując w ten sposób rozbite komórki tłuszczowe do węzłów chłonnych skąd zostają one częściowo usunięte z organizmu. Niweluje opuchnięcia czy obrzęki spowodowane m. in. nadmiarem wody w organizmie.

Taka promocja tylko u nas i tylko teraz!

Serdecznie zachęcam do skorzystania.