Masaż antycellulitowy i drenaż limfatyczny

Cellulit to zjawisko nagminne, z którym walczą zarówno młode, jak i starsze kobiety, a 35także mężczyźni. Zwalczać go można na różne sposoby. Jednym z nich, wykonywanym w Centrum Chiropraktyki i Masażu w Bydgoszczy jest masaż antycellulitowy. To zabieg, który zapobiega powiększaniu się pomarańczowej skórki oraz wspomaga odchudzanie. Dzięki masażowi antycellulitowemu tkanka tłuszczowa rozbijana jest na mniejsze cząsteczki poprzez oklepywanie, uciskanie, ugniatanie. Te intensywne działania powoduje szybsze spalanie tłuszczu w organizmie, czyli utratę wagi i redukcję cellulitu. Masaż ujędrnia i uelastycznia skórę, a najlepsze efekty osiąga się po 8-10 zabiegach.
Z kolei w wyniku zastosowania drenażu limfatycznego pobudzone zostaje krążenie krwi i limfy, usuwane są toksyny z ciała. Przyspiesza on metabolizm, redukuje tkankę tłuszczową, zapobiega niewydolności krążenia obwodowego.

Drenaż limfatyczny

652xX_masaz_antycellulitowy.jpgDrenaż to inaczej masaż uciskowy, który trwa około 30 minut i wykonuje się go manualnie lub za pomocą specjalistycznego sprzętu.
Jeśli jesteś mieszkańcem Bydgoszczy lub okolic tego miasta, zależy ci na jędrnej, elastycznej skórze, likwidacji cellulitu, to już dziś skorzystaj z masażu antycellulitowego lub drenażu limfatycznego w Centrum Chiropraktyki i Masażu „Kasprzak”!