Modelowanie sylwetki

Chcesz poprawić swoje kształty w okolicy brzucha, pośladków i ud? Rozwiązaniem możemodelowanie sylwetki bydgoszcz być masaż modelujący sylwetkę, który na terenie Bydgoszczy oferuje Centrum Chiropraktyki i Masażu „Kasprzak”.

Modelowanie sylwetki polega na silnych i rytmicznych ruchach, które mają na celu pobudzenie zwłaszcza najgłębszych obszarów, w których odkłada się tkanka tłuszczowa oraz występuje cellulit. Intensywny masaż rozbija ją na mniejsze cząsteczki. Dzięki uciskom i ugniataniu miejsca, w których jest największa akumulacja tkanki tłuszczowej, czyli w okolicach talii, ud i bioder następuje jej szybsze spalanie.

Kształtowanie sylwetki innowacyjnymi metodami

modelowanie sylwetkiDo modelowania sylwetki wykorzystywany jest również masaż bańką chińską, który polega na wytworzeniu podciśnienia, doprowadzającego do wciągnięcia skóry do bańki. Pozwala uzyskać nie tylko bardziej elastyczną i jędrną skórę, ale również efekt smukłych ud i ukształtowanych pośladów, poprzez ich „podniesienie”.

Jeśli jesteś zainteresowana zgrabniejszą sylwetką zapraszamy na serię masaży modelujących do naszego Centrum w Bydgoszczy. Dzięki nim możesz liczyć na zmniejszenie efektu tzw. pomarańczowej skórki, gładką i jędrną skórę, smukłe uda i biodra oraz mniejszy obwód w talii.

Aby poznać dokładniej działanie i przebieg zabiegu kliknij tutaj –> modelowania sylwetki.