QUANTUM RESONANCE MAGNETIC ANALYZER (QRMA)

W oparciu o zasady fizyki kwantowej,  Kwantowy Biomagnetyczno-Rezonansowy4 Analizer wykrywa zmiany w elektromagnetycznych falach emitowanych przez komórki ciała. Przez sensor trzymany w dłoni urządzenie analizuje słabe fale elektromagnetyczne w całym ciele umożliwiając uzyskanie informacji i zrozumienie stanu zdrowia przez analizę pola bioelektromagnetycznego.

Z precyzyjną dokładnością, około 85%, wrażliwość urządzenia dostarcza informacji o potencjalnych prekursorach zwiastujących powstanie chronicznej choroby  przez wykrywanie 10 lub więcej komórek w stanie choroby. Przez sensor trzymany w dłoni urządzenie analizuje fale elektromagnetyczne w całym ciele umożliwiając uzyskanie istotnych informacji i zrozumienie stanu zdrowia badanego.

Biomagnetyzm jest zjawiskiem, w którym pole magnetyczne jest wytwarzane przez żywe organizmy, w tym również przez ludzkie ciało. Badania nad polem magnetycznym niskiej częstotliwości wytwarzanym przez organizm ludzki traktuje dziedzina zwana Magnetobiologią. Najczulszym urządzeniem które mierzy pole magnetyczne niskiej częstotliwości jest detektor o nazwie SQUID (ang. superconducting quantum interference device), a badania przeprowadzane są w specjalnym pomieszczeniu wolnym od zakłóceń magnetycznych.

Zgodnie z medycyną kwantową opartą na zasadach fizyki kwantowej, choroba reprezentuje zmiany na wirowaniu elektronu  po orbicie. Ta zmiana w wirowaniu elektronu i / lub orbita powoduje potok zmian w górę w skali od atomu do małych biomolekuł, dużych biomolekuł, indywidualnych komórek i w końcu całych organów w ciele.

Po dokonanej analizie, wyniki pomagają zaproponować odpowiednie leczenie / działanie zmierzające do rozwiązania problemu. Jest to przewodnik z indywidualnym doradztwem, jego właściwości są nie inwazyjne, praktyczne, proste, szybkie, skuteczne i trafne. Dokładność urządzenia (ok. 85% dokładności) dodatkowo precyzuje kurację i zwiększa jej efektywność.

 

Mezator Quantum – Kwantowy analizator zdrowia może utworzyć aż 44 rodzaje raportów:

1 Układ sercowo-naczyniowy i naczyniowo-mózgowy 2 Praca przewodu pokarmowego 3 Praca wątroby
4 Praca jelita grubego 5 Praca pęcherzyka żółciowego 6 Praca trzustki
7 Praca nerek 8 Praca płuc 9 Nerwy mózgowe
10 Choroby kości 11 Gęstość mineralna kości 12 Reumatyczne choroby kości
13 Wskaźnik wzrostu kości 14 Zawartość cukru we krwi 15 Pierwiastki śladowe
16 Witaminy 17 Aminokwasy 18 Koenzymy
19 Kwas tłuszczowy 20 Układ endokrynologiczny 21 Układ odpornościowy
22 Tarczyca 23 Element Ludzki 24 Metale ciężkie
25 Podstawowa sprawność fizyczna 26 Alergie 27 Otyłość
28 Cykl menstruacyjny (kobiety) 29 Oczy 30 Kolagen
31 Naczynia krwionośne 32 Tętno i mózg 33 Lipidy we krwi
34 Sperma i nasienie (mężczyźni) 35 Piersi (kobiety) 36 Skóra
37 Prostata (mężczyźni) 38 Męskie funkcje seksualne (mężczyźni) 39 Ginekologia
40 Części ciała 41 Analiza ekspercka 42 Analiza dłoni
43 Kompleksowy raport 44 Kompleksowy raport dla dzieci

Próbka raportu, wykazująca głębię i szczegółowość raportów, jest przedstawiona poniżej i dostarcza ważnych informacji dla diagnosty.

witaminy-scan-biomagnetyczy

DEKLARACJA ZGODNOŚCI UE I WYDANE CERTYFIKATY:

Skan_20170228Skan_20170228 (2)

FALE ELEKTROMAGNETYCZNE
rozchodzą się z prędkością 300 000 km/s!

Rezultatem skanowania aparatem są obszerne raporty o testowanych wskaźnikach, uzyskiwane za pomocą oryginalnego oprogramowania.